داستان ما

اگر تاکنون برایتان پیش آمده که به فکر بهبود وضعیت ظاهری بدن خود، ارتقای سلامت و رسیدن به تناسب اندام افتاده اید و یا به دنبال افزایش آمادگی جسمانی با اهداف مختلف از جمله انجام راحت تر کارهای روزانه، به تاخیر انداختن روند پیری و حتی شرکت در مسابقه یک رشته ورزشی خاص بوده اید ولی به دلیل سردرگمی و ندانستن مسیر و یا نداشتن راهنما و مربی مطمئن و کار بلد، نتوانسته اید به هدف خود برسید به شما تبریک می گوییم؛ چون اکنون دیگر تمام این مشکلات تمام است و تنها چند قدم تا هدفتان فاصله دارید!

وبسایت سلامت فیتنس با همکاری یک تیم متشکل از افراد متخصص و با سالها سابقه­ی درخشان در زمینه آموزش های بدنسازی، تناسب اندام، فیتنس، آمادگی جسمانی، تغذیه ورزشی و بدنسازی رشته های مختلف ورزشی، با هدف ارائه ی خدمات اصولی جامع و بهره مندی تمام هموطنان عزیز و مردم سایر کشورهای جهان از یک منبع تخصصی معتبر و مطابق با علم روز دنیا در زمینه های مختلف ورزشی، ایجاد شده است.

 آنچه ما ارائه می کنیم مجموعه ای است کامل از هر آنچه شما برای رسیدن به تناسب اندام توام با سلامتی و سایر اهداف ورزشیتان نیاز دارید و تمام انتظاری که از یک مربی خصوصی حرفه ای و متعهد می رود را برایتان برآورده می سازیم. خدمات ما کاملا مطابق با شرایط فردی و امکانات شما می ­باشد و هیچگونه هزینه اضافی و یا تجهیزات و امکانات خاص برای رسیدن به هدفتان نیاز نمی­ باشد.

رسالت ما

هدف ما روزی است که تمام مشکلات و بیماری های ناشی از کم تحرکی، تغذیه ناسالم، سبک زندگی نادرست و کمبود متخصصین آگاه و متعهد ریشه کن شود و هیچ استعداد ورزشی در کشور به دلیل محرومیت از امکانات و شرایط محیطی لازم، تلف نشود.